AMPLA1004S-4R7MT
Productnummer DigiKey
535-AMPLA1004S-4R7MTTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AMPLA1004S-4R7MTCT-ND - Cut Tape (CT)
535-AMPLA1004S-4R7MTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMPLA1004S-4R7MT
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 10A 15.5 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 10 A 15,5mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
AMPLA1004S-4R7MT Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
17A
DC-weerstand (DCR)
15,5mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,433" L x 0,394" B (11,00mm x 10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)