AMPLA1707S-100MT
Productnummer DigiKey
535-AMPLA1707S-100MTTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AMPLA1707S-100MTCT-ND - Cut Tape (CT)
535-AMPLA1707S-100MTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMPLA1707S-100MT
Beschrijving
FIXED IND 10UH 16.5A 13 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 16.5 A max, 13mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
29A
DC-weerstand (DCR)
max, 13mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0.693" L x 0.665" W (17.60mm x 16.90mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,276" (7,00mm)