AMPLA4012S-4R7MT
Productnummer DigiKey
535-AMPLA4012S-4R7MTTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AMPLA4012S-4R7MTCT-ND - Cut Tape (CT)
535-AMPLA4012S-4R7MTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMPLA4012S-4R7MT
Beschrijving
FIXED IND 4.7UH 2A 145 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 2 A 145mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
AMPLA4012S-4R7MT Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
2,5A
DC-weerstand (DCR)
145mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,175" L x 0,160" B (4,45mm x 4,06mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)