AMPLA5030S-2R2MT
Productnummer DigiKey
535-AMPLA5030S-2R2MTTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-AMPLA5030S-2R2MTCT-ND - Cut Tape (CT)
535-AMPLA5030S-2R2MTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AMPLA5030S-2R2MT
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Gegoten Inductor 5.5 A 35mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
AMPLA5030S-2R2MT Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
9A
DC-weerstand (DCR)
35mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Grootte / afmetingen
0,224" L x 0,205" B (5,70mm x 5,20mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)