ASDMB-48.000MHZ-LC-T
Productnummer DigiKey
535-11737-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-11737-1-ND - Cut Tape (CT)
535-11737-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASDMB-48.000MHZ-LC-T
Beschrijving
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
48 MHz XO (standaard) LVCMOS Oscillator 1,8V ~ 3,3V Stand-by (uitschakelen) 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ASDMB-48.000MHZ-LC-T Modellen
Categorie
Spanning - voeding
1,8V ~ 3,3V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
16mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Type
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (2,5x2)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Functie
Stand-by (uitschakelen)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)