ASE-25.000MHZ-L-R-T
Productnummer DigiKey
535-ASE-25.000MHZ-L-R-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASE-25.000MHZ-L-R-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASE-25.000MHZ-L-R-TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASE-25.000MHZ-L-R-T
Beschrijving
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 3,3V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ASE-25.000MHZ-L-R-T Modellen
Categorie
Spanning - voeding
3,3V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
13mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Type
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (3,2x2,5)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Functie
Inschakelen/uitschakelen
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)