ASPI-0418FS-221M-T3-view2
Abracon: Who We Are Today
ASPI-0418FS-221M-T3
Productnummer DigiKey
535-15222-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-15222-1-ND - Cut Tape (CT)
535-15222-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASPI-0418FS-221M-T3
Beschrijving
FIXED IND 220UH 250MA 3.84 OHM
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 250 mA max. 3,84Ohm Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ASPI-0418FS-221M-T3 Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
330mA
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
max. 3,84Ohm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - zelfresonerend
4,2MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 120°C
Type
Trommelkern, draadgewonden
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,157" L x 0,157" B (4,00mm x 4,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,071" (1,80mm)