ASPI-0418FS-2R2M-T3
Productnummer DigiKey
535-10759-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-10759-1-ND - Cut Tape (CT)
535-10759-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASPI-0418FS-2R2M-T3
Beschrijving
FIXED IND 2.2UH 2.2A 50 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2.2 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 2.2 A 50mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ASPI-0418FS-2R2M-T3 Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
3A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
50mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - zelfresonerend
60MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 120°C
Type
Trommelkern, draadgewonden
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,157" L x 0,157" B (4,00mm x 4,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,071" (1,80mm)