ASPI-104S-100M-T
Productnummer DigiKey
535-ASPI-104S-100M-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASPI-104S-100M-TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-ASPI-104S-100M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASPI-104S-100M-T
Beschrijving
FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 3.8 A 35mOhm max. Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ASPI-104S-100M-T Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
4,4A
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
35mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Trommelkern, draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Materiaal - kern
Verpakking / doos
Niet-standaard
Inductantie
Grootte / afmetingen
0,398" L x 0,394" B (10,10mm x 10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,157" (4,00mm)