ASPI-1306S-100M-T
Productnummer DigiKey
535-10578-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-10578-1-ND - Cut Tape (CT)
535-10578-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASPI-1306S-100M-T
Beschrijving
FIXED IND 10UH 3.9A 40 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 3.9 A 40mOhm max. Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
ASPI-1306S-100M-T Modellen
Categorie
Stroom - verzadiging
8A
DC-weerstand (DCR)
40mOhm max.
Frequentie - zelfresonerend
8MHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie inductie - test
200 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,730" L x 0,600" B (18,54mm x 15,24mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,300" (7,62mm)