ASPI-1306S-150M-T | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | ASPI-1306S-150M-T |
Beschrijving | FIXED IND 15UH 3.4A 48 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 16 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 15 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 3.4 A 48mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | ASPI-1306S-150M-T Modellen |
Categorie | Stroom - verzadiging 7A |
Fabr. | Afscherming Afgeschermd |
Serie | DC-weerstand (DCR) 48mOhm max. |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Frequentie - zelfresonerend 7MHz |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |
Type Trommelkern, draadgewonden | Frequentie inductie - test 200 kHz |
Materiaal - kern | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos Niet-standaard |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,730" L x 0,600" B (18,54mm x 15,24mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,300" (7,62mm) |