25SH-B-06-TS
Productnummer DigiKey
2057-25SH-B-06-TS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25SH-B-06-TS
Beschrijving
CONN HEADER VERT 6POS 2.5MM
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 6 posities 0,098" (2,50mm)
Categorie
Type bevestiging
Frictiesluiting
Fabr.
Lengte contact - stijl
0,134" (3,40mm)
Serie
Hoogte isolatie
0,276" (7,00mm)
Verpakking
Bulk
Vorm contact
Vierkant
Status onderdeel
Actief
Afwerking contact - mating
Tin
Type aansluiting
Afwerking contact - stijl
Tin
Type contact
Pen mannetje
Materiaal contact
Messing
Pitch - mating
Isolatiemateriaal
Polyamide (PA66), nylon 6/6
Aantal posities
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Aantal rijen
1
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Aantal posities belast
Alle
Kleur isolatie
Wit
Stijl
Nominale stroom (A)
3A
Shrouding
Met mantel - 4-wandig
Nominale spanning
250 VAC