2PH1-18-UA
Productnummer DigiKey
2057-2PH1-18-UA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
2PH1-18-UA
Beschrijving
CONN HEADER VERT 18POS 2MM
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 18 posities 0,079" (2,00mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
2PH1-18-UA Modellen
Categorie
Lengte contact - stijl
0,110" (2,79mm)
Fabr.
Totale lengte contact
0,343" (8,70mm)
Serie
Hoogte isolatie
0,079" (2,00mm)
Verpakking
Bulk
Vorm contact
Vierkant
Status onderdeel
Actief
Afwerking contact - mating
Goud
Type aansluiting
Dikte afwerking contact - mating
Flash
Type contact
Pen mannetje
Afwerking contact - stijl
Goud
Pitch - mating
Materiaal contact
Messing
Aantal posities
Isolatiemateriaal
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Aantal rijen
1
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Aantal posities belast
Alle
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Stijl
Kleur isolatie
Zwart
Shrouding
Zonder mantel
Nominale stroom (A)
1A
Type montage
Nominale spanning
250 VAC
Aansluiting
Soldeersel
Dikte afwerking contact - stijl
Flash
Type bevestiging
Push-Pull
Basisproductnummer
Lengte contact - mating
0,154" (3,91mm)