AC010-D12
Productnummer DigiKey
2057-AC010-D12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AC010-D12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER +/-12V 12W
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 2 Uitgang 12V -12V 500mA, 500mA 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
12 W
Fabrikant
Adam Tech
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Universele ingang
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
75%
Type
Omhuld
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
2
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Grootte / afmetingen
2,50" L x 1,75" B x 0,75" H (63,5mm x 44,5mm x 19,1mm)
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
Spanning - uitgang 2
-12V
Lijnregeling
±1%
Stroom - uitgang (max.)
500mA, 500mA
Belastingsregeling
±5%