DB25-PD-SL
Productnummer DigiKey
2057-DB25-PD-SL-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DB25-PD-SL
Beschrijving
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 positie D-Sub Stekker, pennen mannetje Connector
Categorie
Materiaal omhulsel, afwerking
Staal, vertind
Fabr.
Afwerking contact
Goud
Serie
Dikte afwerking contact
Flash
Verpakking
Tray
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Status onderdeel
Actief
Nominale stroom (A)
3A
Stijl connector
Functies
Uitsparingen voor aarding
Type aansluiting
Stekker, pennen mannetje
Nominale spanning
250 VAC
Aantal posities
Kleur
Zwart
Aantal rijen
2
Contactvorm
Stamped
Type montage
Diëlektrisch materiaal
Polybutyleentereftalaat (PBT), glasgevuld
Grootte omhulsel, indeling connector
3 (DB, B)
Materiaal contact
Koperlegering
Flenskenmerk
Kabelzijde (4-40)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C