DB25-SR-SL
Productnummer DigiKey
2057-DB25-SR-SL-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DB25-SR-SL
Beschrijving
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 positie D-Sub Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Connector
Categorie
Materiaal omhulsel, afwerking
Staal
Fabr.
Afwerking contact
Goud
Serie
Dikte afwerking contact
Flash
Verpakking
Tray
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Status onderdeel
Actief
Nominale stroom (A)
5A
Stijl connector
Nominale spanning
250 VAC
Type aansluiting
Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje
Kleur
Zwart
Aantal posities
Contactvorm
Stamped
Aantal rijen
2
Diëlektrisch materiaal
Polybutyleentereftalaat (PBT), glasgevuld
Type montage
Materiaal contact
Fosforbrons
Grootte omhulsel, indeling connector
3 (DB, B)
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 125°C