DB25-ST-1-BL-JS
Productnummer DigiKey
2057-DB25-ST-1-BL-JS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DB25-ST-1-BL-JS
Beschrijving
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 positie D-Sub Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje Connector
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DB25-ST-1-BL-JS Modellen
Categorie
Materiaal omhulsel, afwerking
Staal, vertind
Fabr.
Afwerking contact
Goud
Serie
Dikte afwerking contact
Flash
Verpakking
Tray
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Status onderdeel
Actief
Nominale stroom (A)
3A
Stijl connector
Functies
Printplaatvergrendeling
Type aansluiting
Contactdoos, stekkerdozen vrouwtje
Nominale spanning
250 VAC
Aantal posities
Kleur
Zwart
Aantal rijen
2
Diëlektrisch materiaal
Polybutyleentereftalaat (PBT), glasgevuld
Type montage
Materiaal contact
Messing
Grootte omhulsel, indeling connector
3 (DB, B)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C