DML-12-A-H-T-A-SBL
Productnummer DigiKey
2057-DML-12-A-H-T-A-SBL-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DML-12-A-H-T-A-SBL
Beschrijving
CONN HEADER R/A 12POS 3MM
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Doorgaand gat, rechte hoek 12 posities 0,118" (3,00mm)
Categorie
Aansluiting
Soldeersel
Fabr.
Type bevestiging
Schuin blokkeerelement
Serie
Lengte contact - stijl
0,126" (3,20mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte isolatie
0,290" (7,37mm)
Status onderdeel
Actief
Vorm contact
Vierkant
Type aansluiting
Afwerking contact - mating
Tin
Type contact
Pen mannetje
Afwerking contact - stijl
Tin
Pitch - mating
Materiaal contact
Messing
Aantal posities
Isolatiemateriaal
Thermoplastic
Aantal rijen
2
Functies
Printplaatvergrendeling
Rij-afstand - mating
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Aantal posities belast
Alle
Kleur isolatie
Zwart
Stijl
Nominale stroom (A)
Varieert per draadgrootte
Shrouding
Met mantel - 4-wandig
Nominale spanning
250V