RF12-25A-T-00-50-G
Productnummer DigiKey
2057-RF12-25A-T-00-50-G-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RF12-25A-T-00-50-G
Beschrijving
RF MMCX CONNECTOR
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MMCX Connector Stekker, pen mannetje 50Ohm Rand printplaat, uitsparing; opbouwmontage Soldeersel
Categorie
Frequentie - max.
6 GHz
Fabr.
Aantal poorten
1
Serie
Functies
Code A
Verpakking
Zak
Kleur behuizing
Wit
Status onderdeel
Actief
Materiaal middencontact
Messing
Stijl connector
Materiaal behuizing
Messing
Type aansluiting
Stekker, pen mannetje
Afwerking behuizing
Goud
Contactklemmen
Soldeersel
Beplating middencontact
Goud
Afsluiter afscherming
Soldeersel
Diëlektrisch materiaal
Polytetrafluorethyleen (PTFE)
Impedantie
50Ohm
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Type montage
Rand printplaat, uitsparing; opbouwmontage
Nominale spanning
170 V