RF2-04A-T-00-50-G
Productnummer DigiKey
2057-RF2-04A-T-00-50-G-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RF2-04A-T-00-50-G
Beschrijving
CONN SMA JACK STR 50 OHM PCB
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
SMA Connector Connector, stekkerbus vrouwtje 50Ohm Through-hole Soldeersel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RF2-04A-T-00-50-G Modellen
Categorie
Frequentie - max.
6 GHz
Fabr.
Aantal poorten
1
Serie
Functies
Code A
Verpakking
Bulk
Kleur behuizing
Wit
Status onderdeel
Actief
Materiaal middencontact
Messing
Stijl connector
Materiaal behuizing
Messing
Type aansluiting
Connector, stekkerbus vrouwtje
Afwerking behuizing
Goud
Contactklemmen
Soldeersel
Beplating middencontact
Goud
Afsluiter afscherming
Soldeersel
Diëlektrisch materiaal
Polytetrafluorethyleen (PTFE)
Impedantie
50Ohm
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 165°C
Type montage
Through-hole
Nominale spanning
335 V