SW-R1-4E-E-LR63-0
Productnummer DigiKey
2057-SW-R1-4E-E-LR63-0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SW-R1-4E-E-LR63-0
Beschrijving
SWITCH ROCKER DPDT 20A 125V
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tuimelschakelaars DPDT 20A (AC) 125 V Paneelmontage, kliksysteem
Categorie
Type actuator
Hol (gekromd) - verlicht
Fabr.
Kleur - actuator/dop
Rood
Serie
Markering actuator
O -
Verpakking
Zak
Type, kleur verlichting
Led, rood
Status onderdeel
Actief
Spanning verlichting (nominaal)
12 VDC
Type montage
Paneelmontage, kliksysteem
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Circuit
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 28,50mm x 21,50mm
Schakelfunctie
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
Elektrische levensduur
10.000 cycli
Nominale spanning - AC
125 V