ATS-50425G-C3-R0
Productnummer DigiKey
ATS2224-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATS-50425G-C3-R0
Beschrijving
MAXIGRIP HS ASSY T766 BLU-ANODIZ
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Koellichaam BGA Aluminium Topbevestiging
Categorie
Vorm
Vierkant, hoekige vinnen
Fabr.
Lengte
1,673" (42,50mm)
Serie
Breedte
1,673" (42,49mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte vin
0,492" (12,50mm)
Status onderdeel
Actief
Thermische weerstand bij gedwongen luchtstroom
2,40°C/W @ 200 LFM