ATS-51425R-C1-R0
Productnummer DigiKey
684-ATS-51425R-C1-R0-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATS-51425R-C1-R0
Beschrijving
HEAT SINK 42.5 X 42.5 X 19.5MM
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Lengte
1,673" (42,50mm)
Serie
Breedte
1,673" (42,49mm)
Hoogte vin
0,768" (19,50mm)
1,90°C/W @ 200 LFM