ATS-X51425D-C1-R0
ATS-X51425D-C1-R0
ATS-X51425D-C1-R0
Productnummer DigiKey
ATS36786-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATS-X51425D-C1-R0
Beschrijving
MAXIFLOW 41.75X41.75X9.5MM T766
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Lengte
1,673" (42,50mm)
Serie
Breedte
1,673" (42,50mm)
Hoogte vin
0,374" (9,50mm)
4,30°C/W @ 200 LFM