PSD-A60W24
Productnummer DigiKey
PSD-A60W24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PSD-A60W24
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 2,5A
Categorie
Vermogen (watt)
60W
Fabrikant
Advantech Corporation
Spanning - isolatie
1.5 V
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
89%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
3,55" L x 1,26" B x 3,94" H (90,2mm x 32,0mm x 100,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CCC, CE, TÜV, UL
Spanning - uitgang 1
24V
Minimale vereiste belasting
Nee
Stroom - uitgang (max.)
2,5A