AMA40DR5-120033Y | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | 2721-AMA40DR5-120033Y-ND |
Fabrikant | aimtec |
Productnummer fabrikant | AMA40DR5-120033Y |
Beschrijving | 90~264VAC 12VAC 3.34A 40W |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 12V 40 W AC/DC Extern Bureaublad Adapter Snoer (apart verkocht) Ingang |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Vermogen (watt) 40 W |
Fabrikant aimtec | Geen stroomverbruik 100mW |
Serie | Polarisatie Positief midden |
Verpakking Case | Toepassingen ITE (commercieel) |
Status onderdeel Actief | Efficiëntie 87% |
Gebruikte regio Internationaal | Bedrijfstemperatuur 0°C ~ 40°C |
Vorm Bureaublad | Uitgangsconnector 2,5mm bi.dia. x 5,5mm bu.dia. x 9,5mm vrouwelijk |
Type ingang Snoer (apart verkocht) | Grootte / afmetingen 4,37" L x 2,05" B x 1,26" H (111,0mm x 52,0mm x 32,0mm) |
Spanning - ingang 90 ~ 264 VAC | Goedkeuringsinstantie CE, cULus, FCC, UKCA |
Spanning - uitgang 12V | Standaard nummer 62368-1 |
Stroom - uitgang (max.) 3,34A | Gewicht 0,359 lb (163,00 g) |