C1E-16.000-10-1520-X-R
Productnummer DigiKey
3997-C1E-16.000-10-1520-X-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-C1E-16.000-10-1520-X-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-C1E-16.000-10-1520-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C1E-16.000-10-1520-X-R
Beschrijving
UWB CRYSTAL, 2016, 16.000MHZ, 10
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
16 MHz ±15ppm Kristallen 10pF 120 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C1E-16.000-10-1520-X-R Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Belastingscapaciteit
10pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
120 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
16 MHz
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (2x1,6)
Frequentiestabiliteit
±20ppm
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentietolerantie
±15ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,50mm)