C1E-25.000-20-2030-R
Productnummer DigiKey
3997-C1E-25.000-20-2030-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-C1E-25.000-20-2030-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-C1E-25.000-20-2030-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C1E-25.000-20-2030-R
Beschrijving
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
25 MHz ±20ppm Kristallen 20pF 100 Ohms 4-SMD, zonder kabel
EDA/CAD-modellen
C1E-25.000-20-2030-R Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
20pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
100 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Frequentie
25 MHz
Frequentiestabiliteit
±30ppm
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentietolerantie
±20ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,50mm)