C1E-32.000-8-1515-R
Productnummer DigiKey
3997-C1E-32.000-8-1515-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-C1E-32.000-8-1515-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-C1E-32.000-8-1515-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C1E-32.000-8-1515-R
Beschrijving
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
32 MHz ±15ppm Kristallen 8pF 80 Ohms 4-SMD, zonder kabel
EDA/CAD-modellen
C1E-32.000-8-1515-R Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
8pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
80 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Frequentie
32 MHz
Frequentiestabiliteit
±15ppm
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentietolerantie
±15ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,50mm)