C1E-32.000-8-1550-A-X1-R
Productnummer DigiKey
3997-C1E-32.000-8-1550-A-X1-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-C1E-32.000-8-1550-A-X1-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-C1E-32.000-8-1550-A-X1-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C1E-32.000-8-1550-A-X1-R
Beschrijving
CRYSTAL, 1612, 32.000MHZ, 8PF, S
Gedetailleerde beschrijving
32 MHz ±15ppm Kristallen 8pF 60 Ohms 4-SMD, zonder kabel
EDA/CAD-modellen
C1E-32.000-8-1550-A-X1-R Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
60 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Frequentie
32 MHz
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentietolerantie
±15ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,50mm)
Belastingscapaciteit
8pF