C1E-40.000-8-1030-A-X2-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | C1E-40.000-8-1030-A-X2-R |
Beschrijving | UWB CRYSTAL, 2016, 40.000MHZ, 8P |
Standaard levertijd fabrikant | 11 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 40 MHz ±10ppm Kristallen 8pF 40 Ohms 4-SMD, zonder kabel |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | C1E-40.000-8-1030-A-X2-R Modellen |
Categorie | ESR (equivalente serieweerstand) 40 Ohms |
Fabr. | Bedrijfsmodus Grondmodus |
Serie | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 105°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Klasse AEC-Q200 |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type MHz-kristal | Verpakking / doos |
Frequentie 40 MHz | Apparaatpakket leverancier 4-SMD (2x1,6) |
Frequentiestabiliteit ±30ppm | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm) |
Frequentietolerantie ±10ppm | Hoogte - geplaatst (max.) 0,020" (0,50mm) |
Belastingscapaciteit 8pF |