C1E-40.000-8-1030-A-X2-R
Productnummer DigiKey
3997-C1E-40.000-8-1030-A-X2-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-C1E-40.000-8-1030-A-X2-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-C1E-40.000-8-1030-A-X2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C1E-40.000-8-1030-A-X2-R
Beschrijving
UWB CRYSTAL, 2016, 40.000MHZ, 8P
Gedetailleerde beschrijving
40 MHz ±10ppm Kristallen 8pF 40 Ohms 4-SMD, zonder kabel
EDA/CAD-modellen
C1E-40.000-8-1030-A-X2-R Modellen
ESR (equivalente serieweerstand)
40 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Frequentie
40 MHz
Frequentiestabiliteit
±30ppm
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentietolerantie
±10ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,50mm)
Belastingscapaciteit
8pF