C1E-40.000-8-1050-A-X1-R
Productnummer DigiKey
3997-C1E-40.000-8-1050-A-X1-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-C1E-40.000-8-1050-A-X1-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-C1E-40.000-8-1050-A-X1-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C1E-40.000-8-1050-A-X1-R
Beschrijving
CRYSTAL, 1612, 40.000MHZ, 8PF, S
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
40 MHz ±10ppm Kristallen 4pF 60 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C1E-40.000-8-1050-A-X1-R Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
60 Ohms
Fabr.
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
40 MHz
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (2x1,6)
Frequentiestabiliteit
±70ppm
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frequentietolerantie
±10ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,020" (0,50mm)
Belastingscapaciteit
4pF