C3E-12.000-12-3030-X-R
Productnummer DigiKey
3997-C3E-12.000-12-3030-X-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-C3E-12.000-12-3030-X-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-C3E-12.000-12-3030-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C3E-12.000-12-3030-X-R
Beschrijving
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
12 MHz ±30ppm Kristallen 12pF 100 Ohms 4-SMD, zonder kabel
EDA/CAD-modellen
C3E-12.000-12-3030-X-R Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
12pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
100 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
12 MHz
Frequentiestabiliteit
±30ppm
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,030" (0,75mm)