C3E-16.000-12-3030-R
Productnummer DigiKey
3997-C3E-16.000-12-3030-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-C3E-16.000-12-3030-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-C3E-16.000-12-3030-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C3E-16.000-12-3030-R
Beschrijving
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
16 MHz ±30ppm Kristallen 12pF 100 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C3E-16.000-12-3030-R Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
12pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
100 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
16 MHz
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (3,2x2,5)
Frequentiestabiliteit
±30ppm
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,030" (0,75mm)