C3E-24.000-8-1015-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | C3E-24.000-8-1015-R |
Beschrijving | CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 11 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 24 MHz ±10ppm Kristallen 8pF 100 Ohms 4-SMD, zonder kabel |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | C3E-24.000-8-1015-R Modellen |
Categorie | Belastingscapaciteit 8pF |
Fabr. | ESR (equivalente serieweerstand) 100 Ohms |
Serie | Bedrijfsmodus Grondmodus |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -20°C ~ 70°C |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type MHz-kristal | Verpakking / doos |
Frequentie 24 MHz | Apparaatpakket leverancier 4-SMD (3,2x2,5) |
Frequentiestabiliteit ±15ppm | Grootte / afmetingen 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Frequentietolerantie ±10ppm | Hoogte - geplaatst (max.) 0,030" (0,75mm) |