C3E-32.000-12-1010-R
Productnummer DigiKey
3997-C3E-32.000-12-1010-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-C3E-32.000-12-1010-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-C3E-32.000-12-1010-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C3E-32.000-12-1010-R
Beschrijving
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
32 MHz ±10ppm Kristallen 12pF 50 Ohms 4-SMD, zonder kabel
EDA/CAD-modellen
C3E-32.000-12-1010-R Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
12pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
50 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Frequentie
32 MHz
Frequentiestabiliteit
±10ppm
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frequentietolerantie
±10ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,030" (0,75mm)