C3E-8.000-18-3030-R3
Productnummer DigiKey
2754-C3E-8.000-18-3030-R3-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C3E-8.000-18-3030-R3
Beschrijving
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 MHz ±30ppm Kristallen 18pF 500 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C3E-8.000-18-3030-R3 Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
18pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
500 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
8 MHz
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (3,2x2,5)
Frequentiestabiliteit
±30ppm
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,030" (0,75mm)