C3E-8.000-18-3030-X-R3 is niet op voorraad en nabestellingen zijn momenteel niet beschikbaar.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Aker Technology Corp
Op voorraad: 13.102
Gegevensblad
8 MHz ±30ppm Kristallen 18pF 500 Ohms 4-SMD, zonder kabel
C3E-8.000-18-3030-X-R3
Productnummer DigiKey
2754-C3E-8.000-18-3030-X-R3-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
C3E-8.000-18-3030-X-R3
Beschrijving
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
C3E-8.000-18-3030-X-R3 Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
18pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
500 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
8 MHz
Frequentiestabiliteit
±30ppm
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,030" (0,75mm)