CAA-11.0592-18-3050-R
Productnummer DigiKey
3997-CAA-11.0592-18-3050-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-CAA-11.0592-18-3050-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-CAA-11.0592-18-3050-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CAA-11.0592-18-3050-R
Beschrijving
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
11.0592 MHz ±30ppm Kristallen 18pF 50 Ohms HC-49/US
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CAA-11.0592-18-3050-R Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
18pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
50 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
11.0592 MHz
Grootte / afmetingen
0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm)
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,169" (4,30mm)
Frequentietolerantie
±30ppm