CAA-12.000-20-3050-X-R
Productnummer DigiKey
3997-CAA-12.000-20-3050-X-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-CAA-12.000-20-3050-X-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-CAA-12.000-20-3050-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CAA-12.000-20-3050-X-R
Beschrijving
CRYSTAL 12MHZ 20PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
12 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 50 Ohms HC-49/US
EDA/CAD-modellen
CAA-12.000-20-3050-X-R Modellen
Categorie
Belastingscapaciteit
20pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
50 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Frequentie
12 MHz
Grootte / afmetingen
0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm)
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,169" (4,30mm)
Frequentietolerantie
±30ppm