CAA-12.000-20-3050-X-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CAA-12.000-20-3050-X-R |
Beschrijving | CRYSTAL 12MHZ 20PF SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 12 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 50 Ohms HC-49/US |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CAA-12.000-20-3050-X-R Modellen |
Categorie | Belastingscapaciteit 20pF |
Fabr. | ESR (equivalente serieweerstand) 50 Ohms |
Serie | Bedrijfsmodus Grondmodus |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type MHz-kristal | Verpakking / doos |
Frequentie 12 MHz | Grootte / afmetingen 0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm) |
Frequentiestabiliteit ±50ppm | Hoogte - geplaatst (max.) 0,169" (4,30mm) |
Frequentietolerantie ±30ppm |