CTS3-32.768-12.5-20-R
Productnummer DigiKey
2754-CTS3-32.768-12.5-20-R-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CTS3-32.768-12.5-20-R
Beschrijving
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
32.768 kHz ±20ppm Kristallen 12,5pF 65 kOhms 2-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CTS3-32.768-12.5-20-R Modellen
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
65 kOhms
Fabr.
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Type
kHz-kristal (stemvork)
Apparaatpakket leverancier
2-SMD (3,2x1,5)
Frequentie
32.768 kHz
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,059" B (3,20mm x 1,50mm)
Frequentietolerantie
±20ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)
Belastingscapaciteit
12,5pF