S312025-24.000-X-R
Productnummer DigiKey
3997-S312025-24.000-X-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-S312025-24.000-X-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-S312025-24.000-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S312025-24.000-X-R
Beschrijving
XO 3225 HCMOS 24MHZ 1.2V
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24 MHz XO (standaard) HCMOS Oscillator 1,2V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Spanning - voeding
1,2V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
6mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Type
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (3,2x2,5)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Functie
Inschakelen/uitschakelen
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)