S3M05T-32.768K-X-R
Productnummer DigiKey
2754-S3M05T-32.768K-X-R-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S3M05T-32.768K-X-R
Beschrijving
XTAL OSC XO 32.7680 KHZ HCMOS
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
32.768 kHz XO (standaard) HCMOS Oscillator 1,62V ~ 3,63V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
S3M05T-32.768K-X-R Modellen
Categorie
Spanning - voeding
1,62V ~ 3,63V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Stroom - voeding (max.)
36µA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Type
Apparaatpakket leverancier
4-VDFN (3,2x2,5)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Functie
Inschakelen/uitschakelen
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)