S733025T-25.000-15-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | S733025T-25.000-15-R |
Beschrijving | XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 9 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 25 MHz XO (standaard) HCMOS Oscillator 3,3V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | S733025T-25.000-15-R Modellen |
Categorie | Uitvoer HCMOS |
Fabr. | Spanning - voeding 3,3V |
Serie | Frequentiestabiliteit ±25ppm |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -20°C ~ 70°C |
Status onderdeel Actief | Stroom - voeding (max.) 12mA |
Basis resonator | Type montage Opbouwmontage |
Type | Verpakking / doos 4-SMD, zonder kabel |
Frequentie | Grootte / afmetingen 0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm) |
Functie Inschakelen/uitschakelen | Hoogte - geplaatst (max.) 0,055" (1,40mm) |