S733025T-25.000-15-R
Productnummer DigiKey
3997-S733025T-25.000-15-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-S733025T-25.000-15-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-S733025T-25.000-15-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S733025T-25.000-15-R
Beschrijving
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 MHz XO (standaard) HCMOS Oscillator 3,3V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
S733025T-25.000-15-R Modellen
Categorie
Uitvoer
HCMOS
Fabr.
Spanning - voeding
3,3V
Serie
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Stroom - voeding (max.)
12mA
Basis resonator
Type montage
Opbouwmontage
Type
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Functie
Inschakelen/uitschakelen
Hoogte - geplaatst (max.)
0,055" (1,40mm)