S73305-20.000-X-15-R
Productnummer DigiKey
3997-S73305-20.000-X-15-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-S73305-20.000-X-15-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-S73305-20.000-X-15-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S73305-20.000-X-15-R
Beschrijving
XTAL OSC XO 20.0000MHZ HCMOS SMD
Gedetailleerde beschrijving
20 MHz XO (standaard) HCMOS Oscillator 3,3V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel
EDA/CAD-modellen
S73305-20.000-X-15-R Modellen
Spanning - voeding
3,3V
Serie
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Stroom - voeding (max.)
12mA
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,055" (1,40mm)