S73305-25.000-X-15-R
Productnummer DigiKey
3997-S73305-25.000-X-15-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-S73305-25.000-X-15-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-S73305-25.000-X-15-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S73305-25.000-X-15-R
Beschrijving
OSC HCMOS 25MHZ 3.3V
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
25 MHz XO (standaard) HCMOS Oscillator 3,3V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel
Spanning - voeding
3,3V
Serie
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Stroom - voeding (max.)
12mA
Grootte / afmetingen
0,283" L x 0,205" B (7,20mm x 5,20mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,055" (1,40mm)