S73305T-11.2896-X-30-R
Productnummer DigiKey
3997-S73305T-11.2896-X-30-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
3997-S73305T-11.2896-X-30-RCT-ND - Cut Tape (CT)
3997-S73305T-11.2896-X-30-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
S73305T-11.2896-X-30-R
Beschrijving
XTAL OSC XO 11.2896MHZ HCMOS SMD
Gedetailleerde beschrijving
11.2896 MHz XO (standaard) HCMOS Oscillator 3,3V Inschakelen/uitschakelen 4-SMD, zonder kabel
EDA/CAD-modellen
S73305T-11.2896-X-30-R Modellen
Spanning - voeding
3,3V
Serie
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Stroom - voeding (max.)
7mA
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,055" (1,40mm)